#

Про розділ

Доброго дня!

Які адміністративні послуги можна отримати? Хто їх надає? Де? Які потрібні для цього документи? Як правильно написати заяву? Скільки це коштує? Ці та безліч інших питань виникають, при зверненні до органів влади. Якщо ви тут, значить вам важливі відповіді на них.

Тому, з метою об'єднати корисну інформацію про адміністративні послуги, які надаються органами міської влади, Бердянський міський Фонд сприяння органам самоорганізації населення при підтримці Міжнародного Фонду "Відродження" та за участю виконкому Бердянської міської ради, створив даний ресурс.

Ми зібрали в єдиному місці необхідну інформацію про кожну адміністративну послугу. Ви знайдете тут форми заяв, посилання на діючі нормативні акти, адреси та контактні дані організацій і служб,інші корисні відомості про адміністративні послуги.

Радимо почати знайомство з ресурсом зі сторінки “Поширені питання”. Потім перегляньте категорії послуг, послідовно пройшовши за посиланнями до конкретної послуги. Для швидкого доступу до інформації про послугу ви вможете скористатися полем “пошук”. Є можливість завантажити чи роздрукувати зразки документів для використання.

Ми розуміємо, що це лише перший крок у створенні зручного та корисного ресурсу про адміністративні послуги. В наших планах розвиток додаткових он-лайн сервісів: оплата послуги, контроль за ходом виконання вашої заяви, особистий робочий кабінет та інші . Тому нам дуже важлива ваша думка, зауваження, пропозиції.

Безумовно ресурс створено насамперед для жителів міста Бердянськ. Однак, розуміючи глобальність мережі Інтернет, будемо раді та уважно розглянемо поради, зауваження і пропозиції про співпрацю та спільну діяльність з будь-якої точки земної кулі.

Пишіть нам користуючись формою зворотнього зв'язку та на електронну адресу. Звертайтеся безпосередньо до нашого офісу.

Сподіваємось даний веб-ресурс допоможе вам почувати себе впевненими та обізнаними при отриманні адміністративних послуг.


Анатолій Фойт

З повагою,
Анатолій Фойт
Керiвник проекту
Фонд сприяння органам самоорганізації м. Бердянськ