#

Поширені питання

Що таке адміністративна послуга?

Адміністративна послуга - результат здійснення владних повноважень суб’єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків такої особи відповідно до закону

Які законодавчі акти регулюють відносини при отриманні адміністративних послуг?

Де я можу отримати потрібну мені адміністративну послугу?

Отримати адміністративну послугу можна у Центрі адміністративних послуг (відділ з надання адміністративних послуг „Єдиний офіс”) за адресою Запорізька обл., м. Бердянськ, пр. Леніна, 37/9.

Як організовано надання адміністративних послуг виконавчим комітетом Бердянської міської ради?

Структурний підрозділ виконкому Бердянської міської ради, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора приймає вхідний пакет документів від суб’єкта звернення та передає його суб’єктами надання адміністративних послуг (далі суб’єкти). Суб’єкти готують відповідь згідно з інформаційними картками та передають її адміністратору. Адміністратор в свою чергу передає відповідь суб’єкту звернення.

Де знаходиться Центр надання адміністративних послуг?

Адреса: пр. Леніна, 37/9, м. Бердянськ, Запорізька обл., 71100

Де знаходиться Центр надання адміністративних послуг?

Якщо я отримав, на мій погляд, невідповідну послугу де і як можна оскаржити прийняте рішення?

Прийняте рішення може бути оскаржено у суді в порядку, встановленому законом.

Куди и як перерахувати грощі за отримання платної послуги?

Оплатити отримання платної послуги можливо за банківськими реквізитами, які указано в інформаційній картці, у будь-якому банку або фінансовій установі.

Як можна узнати на якому етапі розгляду знаходиться моя заява на отримання адміністративної послуги?

Звернутися до Центру надання адміністративних послуг (телефон: +380 (61) 534 73 48) або за допомогою електронної системи "особистий кабінет" (пароль можливо отримати у центрі надання адміністративних послуг).

Де взяти зразок, або форму заяви на отримання адміністративної послуги?

У Центрі адміністративних послуг (відділ з надання адміністративних послуг „Єдиний офіс”) за адресою Запорізька обл., м. Бердянськ, пр. Леніна, 37/9, телефон: +380 (61) 534 73 48.

Чи є типовий порядок отримання адміністративної послуги?

Стаття 9 Закона України «Про адміністративні послуги»

Що таке інформаційна картка адміністративної послуги?

Інформаційна картка адміністративної послуги містить інформацію про:

  • суб’єкта надання адміністративної послуги та/або центр надання адміністративних послуг (найменування, місцезнаходження, режим роботи, телефон, адресу електронної пошти та веб-сайту);
  • перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, порядок та спосіб їх подання, а у разі потреби - інформацію про умови чи підстави отримання адміністративної послуги;
  • платність або безоплатність адміністративної послуги, розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу;
  • строк надання адміністративної послуги;
  • результат надання адміністративної послуги;
  • можливі способи отримання відповіді (результату);
  • акти законодавства, що регулюють порядок та умови надання адміністративної послуги.

Інформаційна картка адміністративної послуги розміщується суб’єктом надання адміністративних послуг на його офіційному веб-сайті та у місці здійснення прийому суб’єктів звернень.